Dřevěné komody z masivu

Dřevo je člověkem velmi oblíbeno jako materiál na výrobu nábytku všeho druhu již velmi dlouhou dobu. Zvláště v našich zeměpisných šířkách bylo vždy snadno dostupné. Pro svou jednoduchou opracovatelnost umožňující různá ztvárnění bylo, je a bude také vždy velmi oblíbené. Mimo své estetické hodnoty je dřevo také materiálem s výbornými mechanickými vlastnostmi.  Z dalších kladů dřeva nelze opomenout ani jeho typickou příjemnou vůni. Důležitý aspekt využívání dřeva k výrobě nábytku je i to, že je to materiál obnovitelný, přírodní a k jeho zpracování ve výrobnách není zapotřebí tolik energie jako u výroby jiných materiálů.

komoda z masívu

Dřevěné komody z masivu mohou částečně nahradit skříň, botník i lavičku určenou v předsíni k přezouvání. Do jejich zásuvek, můžete umístit šály, rukavice, čepice, nebo kartáče na oděvy, případně krémy na boty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>