Inspirace při výběru postele z masivu

stockholm

Je všeobecně známo že výběr nábytku je velmi důležitý, protože prostředí, ve kterém se nacházíte a trávíte volné chvíle vás ovlivňují a vytvářejí vám náladu do dalších dnů. Proto pokud je možné si vytvořit příjemnou atmosféru pokud to uděláme! Může to být opravdu jednoduché, někdy stačí pouze vymalovat vaši ložnici a postel z masivu přidat živé a teplé barvy jaké su krémová, oranžové a populární zemité. Nebo jen přidat doplňky do ložnice jako su vaše rodinné fotografie z dovolené, případně motivační motivy.

stockholm
Postel z masivu Stockholm

Důležitým prvkem je vsaje určitě i samotný nábytek, proto při výběru postele byste měli uvažovat již předem. Rovněž výběr materiálu je nesmírně důležitý. Za přírodní materialy se považuje jednoznačně dřevo, které mě jen příznivé účinky pro naše tělo, náladu a celkovou pohodu. Níže vám přinášíme několik inspirací pro vaše budoucí postele z masivu. Vyberete si?

L6 rossi postel swiss 01 postel felton 0

zdroj: nábytek mirek

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>