Postel – středobod ložnice?

Co je dominantou vaší ložnice? I když největším kusem nábytku může být i velká šatní skříň. No určitě je to postel, která hraje hlavní roli v nové ložnici. Většinou manželská, nikdo z nás neplánuje být sám do smrti, že? Budeme se tedy po 100 krát opakovat, no tentokrát to myslíme vážně. Dávejte dobrý pozor při výběru postele.

Buďte ostražitý, vyhraďte si čas, zkoušejte, relaxujte … a vyberte správně. Právě postel vás bude provázet až po téměř třetinu každého dne. Není to dost velký důvod k tomu, abyste zainvestovali? Do místa, kde budete odpočívat podstatnou část života? A nejen odpočívat. Nedoporučujeme ani tak klást nároky na design než na funkčnost. Otevírání na schování peřin. Luxus nebo běžný standard? Těžko říct, ale takto vytvořený úložný prostor ocení většina z nás. Velikost postele. Tam je to jasné – čím více, tím lépe.

Nedoporučujeme však vybírat příliš velkou postel z jednoduchého důvodu. Mohou nastat problémy. Jaké? S prostorem v ložnici a celkově pohybem po ní. Je fajn mít gigantickou postel, na níž se pohodlně vyspí i 4, ale co z toho, když je prostor kolem stísněný? Proto si dobře promyslete, spolu s umístěním, jaké velikosti postel vlastně chcete. Nebo spíše potřebujete. Protože po čase se může předtím ideální nápad s velkou postelí jevit jako chyba. Jak jsme již zmínili, nová postel vás bude provázet pravděpodobně ještě dlouhou dobu, proto nedoporučujeme uspěchat její výběr a koupi. Rovněž platí, že výhodná koupě neznamená automaticky nejnižší cenu.

Může se vám to vyplatit. Ptáte se kde? Na zdraví. A v konečném důsledku vás problémy s páteří, nespavostí a ztuhnutím přijdou na více peněz než byla sleva z postele. A také energie. Proto ji raději investujte nyní, do správné koupě a promyšleného výběru té správné postele. Vaší postele.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>