Postele z masívu

V dnešní době můžete najít v prodejnách s nábytkem množství postelí, které jsou vyrobeny z různého materiálu. Ať jsou to už kovové, čalouněné, kožené či dřevěné postele, výběr je opravdu bohatý. Postele se od sebe liší nejen materiálem, ale i kvalitou a samozřejmě cenou.Manželské postel si však člověk kupuje jen pár krát za život, a proto by měla být v první řadě kvalitní.

rustikální postel

Při výběru proto raději nedívejte na cenu a vybírejte postel, která bude kvalitní a vydrží. Samozřejmě nejdůležitější součástí postelí jsou postelové matrace, které vám zaručí kvalitní a pohodlný spánek. Při koupi postelových matrací se také šetřit nevyplatí. Zdraví je jen jedno a kvalitní spánek je velmi důležitý pro zdraví člověka. Proto nejen postel ale i kvalitní matrace je třeba správně vybírat. Při koupi si proto dejte poradit vyškolenými odborníky.Pokud se rozhodnete pro postel z masivního dřeva určitě děláte správné rozhodnutí. Postele z masivu se vyznačují dlouhou životností, pevností a kvalitou. Vyrábějí se z vysoce kvalitního dřeva získaného z borovice, dubu nebo smrku. Výhodou postelí z masivního dřeva je, že je můžeme namořit na různé odstíny podle vaší představy i podle zařízení vaší ložnice.
Co se týče designového provedení trendem v dnešní době je prostorová otevřenost, jednoduchost, hladké a čisté linie. Co se týče barev převládají přírodní odstíny, oblíbená je kombinace bílé s černou, popřípadě tmavě hnědou barvou. Ideální postel by měla být dostatečně velká a její velikost by měla záviset na vaší výšky. Ideální manželská i dětská postel by měla být o 25 cm delší než je výška vaší postavy. Většina výrobců však postele vyrábí v typizovaných rozměrech s šířkou 140, 160 a 180 cm a délkou do 210 cm.

Fotogalerie:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>