Stylové krby do každé domácnosti

Krby procházejí v průběhu posledních let dynamickým vývojem. Neustále se zdokonalují technologické postupy, materiály a vyvíjí se tak nové modely a designy. Krby se používají často nejen pro navození romantické atmosféry, ale také k vytápění celého interiéru. Krby jsou v dnešní době velmi moderní, vytápění tuhými palivy relativně levné a ekologické, proto se krby začínají objevovat v čím dál větším počtu domácností.


Krby se vyrábějí v různých podobách, můžete vybírat zpravidla z nejrůznějších modelů provedených v rozmanitých stylech. Můžete si tak pořídit snadno krb v rustikálním stylu s krbovou římsou v klasickém tvaru, k dostání jsou také krbové portály jako na zámku v antickém nebo klasicistním stylu. Krby na sebe však často berou také moderní podobu. Podívejte se na Levne-krby.eu a vyberte si vlastní krb, bio krb nebo super moderní 3D krb.

Ultra moderní 3D krb je opravdu výjimečný. Základem 3D krbu je vysoce kvalitní krbová vložka, která je řešena většinou atypicky, aby bylo možné ji použít ve volném prostoru. 3D krby tak můžete postavit do rohu místnosti, ke stěně nebo samostatně do volného prostoru, kde je oheň vidět minimálně ze dvou, častěji hned ze tří stran. Skla jsou vyvedena tak, že oheň působí trojrozměrným efektem, který dokáže u vás doma navodit vskutku báječnou atmosféru.

Celkový dojem vytváří stylová moderní krbová obestavba, která bývá řešena jednoduchými rovnými až strohými liniemi. Pro ozvláštnění jsou zde použity výrazné syté barvy nebo neobvyklé kombinace barev, materiálů a omítek. Díky originálním obestavbám tvoří 3D krby zaručeně dominantu každého interiéru. Neváhejte, zavítejte na Levne-krby.eu i vy a prohlédněte si sortiment nejnovějších návrhů moderních krbů. Dopřejte si to nejlepší, nechte si postavit 3D krb od Levne-krby.eu a vytvořte si krásný stylový domov.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>